Nezapomenutelné chvíle v krajině tisíce jezer…

Pokud jste fanoušky plachtění, máte rádi krásu přírody, výbornou kuchyni a krásné památky, nutně přijďte na Mazury. To je místo, kde můžete rychle zapomenout na každodenní rutinu, relaxovat a zažit nezapomenutelné chvíle…

 

Jachtou na nezapomenutelnou plavbu na Mazurských jezerech!

 

Od roku 1999 pomáháme turistům vychutnat si krásu Mazurské přírody z paluby jachtou. Naše firma se zabývá charterováním vysoké kvality jachtou, které hrd plávají po Mazurských jezerech. Přístav, který používáme, si nachází v PTTK Wilkasy u Giżycka, nad malebným jezerem Niegocin.

 

Rozsáhlá síť kanálů spojujících jezera, včetně nejdelší, o délce 88 kilometrů Trasa velkých mazurských jezer, je výborná příležitost, aby během plavby krásnou jachtou prozkoumat tento malebný a přívětivý turistům región.

 

Už teď dívej se na naši nabídku nebo čti dál, proč bych se měl ukázat na Mazurech.

 

Výjimečná krajina s moderní infrastrukturou…

 

Prakticky každý, kdo přijde k nám, říká na hlas, že Mazurská jezerní je výjimečná. Právě zde, na vlastní oči můžete vidět krásné kormorány, volavky či potápky. Obdivovat vzácné rostliny v Wigierským národním parku či Mazurským krajinným parku. Plachtit, plavat, chodit a jezdit na kole…

 

Účast Polska v Evropské unii umožnila významné modernizace a rozvoj zároveň mazurských měst a přístav, které se staly skutečnými turistickými centry. V současné době Mazury jsou:

 

  • bohatá gastronomická nabídka
  • široký výběr hotelů, soukromých agroturistických zemědělských farem, kempů a poli pro stany
  • mnoho moderních vodních parků, zábavných center apod.

 

Mazury – 7 Div přírody

 

Unikátní vlastnosti oblasti Mazurská jezerní ocenili aj mezinárodní experti. Mazury byly zvolený jako jedna z 28 nejkrásnějších regionů celého světa a bojují o titul jednoho ze 7 Nových divů přírody. Mezi konkurenty této nominace jsou i takové známe po celém světě místa, jako: Velký Kaňon v USA, australský Velký korálový útes nebo ostrovy Galapagos.

 

Cítit atmosféru skutečného divu na světě… Vítejte!